5 cze 2017

Podsumowanie #2

Cześć!Witam Was serdecznie na drugim podsumowaniu. Cieszę się ogromnie, że ankieta i kolejna odsłona tablicy zadań zakończyły się owocnie.Tak jak poprzednio zaczniemy od podliczenia punktów z Tablicy zadań. Ponownie dotarły do mnie prace od 3 uczestników. Dziękuję Wam bardzo!

Kattys otrzymuje 35 punktów za wykonanie zadań indywidualnego oraz długoterminowego. Punkty zostają przyznane blogowi Star Hares.

Raylie otrzymuje 25 punktów za wykonanie zadań indywidualnego oraz wspólnego. Punkty zostają przyznane blogowi Inna Wersja.

Maxine otrzymuje 10 punktów za wykonanie zadania indywidualnego. Punkty zostają przyznane blogowi Zbudzeni.


Teraz przedstawię Wam wyniki ankiety na "Najlepszy blog maja".
Tytuł najlepszego bloga pozostaje w posiadaniu przez opowiadanie Inna Wersja. Ponownie uzyskało ono najwięcej punktów w głosowaniu i otrzymuje 10 punktów. Gratuluję i jednocześnie informuję, iż nadal pozostaje w kolumnach na spisach, do których należy.
Drugie miejsce zajął blog Imaginy i pairingi o postaciach z Harry'ego Pottera, otrzymuje on 5 punktów.
Na trzecim stopniu podium znalazły się 2 opowiadania, a mianowicie Labirynt oraz Dwadzieścia lat przed jutrem. Te blogi otrzymują po 3 punkty.
Opowiadanie Granica Olimpu otrzymuje 1 punkt


Zapraszam Was już do nowej ankiety, tym razem głosujemy na "Najlepszy blog czerwca".


Na tablicy zadań również pojawiły się nowe wyzwania więc zapraszam do podejmowania się, bo każdy punkt się liczy. A jak się okazuje, wcale nie tak trudno je zdobyć ;)


Gorąco pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz